BLS7G3135LS-200U
AmpleonAmpleon
BLS7G3135LS-200U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLS7G3135LS-200U
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF FET LDMOS 65V 12DB SOT502B
Duomenų lapai: BLS7G3135LS-200U.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 231 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 231 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
BLS7G3135LS-200U specifikacijos
Dalies numeris BLS7G3135LS-200U Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF FET LDMOS 65V 12DB SOT502B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 231 pcs Duomenų lapas BLS7G3135LS-200U.pdf
Įtampa - bandymas 32V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas SOT502B
Serija - Maitinimas - išvestis 200W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė SOT-502B
Kiti vardai 934067465112 Triukšmo pav -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pasiekti 12dB
Dažnumas 3.5GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 32V 100mA 3.5GHz 12dB 200W SOT502B
Dabartinis įvertinimas - Dabartinis testas 100mA