BLS7G2730LS-200PU
AmpleonAmpleon
Ampleon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLS7G2730LS-200PU
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF FET LDMOS 65V 12DB SOT539B
Duomenų lapai: BLS7G2730LS-200PU.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 221 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 221 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
BLS7G2730LS-200PU specifikacijos
Dalies numeris BLS7G2730LS-200PU Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF FET LDMOS 65V 12DB SOT539B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 221 pcs Duomenų lapas BLS7G2730LS-200PU.pdf
Įtampa - bandymas 32V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS (Dual), Common Source Tiekėjo prietaisų paketas SOT539B
Serija - Maitinimas - išvestis 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė SOT539B
Kiti vardai 934067614112 Triukšmo pav -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pasiekti 12dB
Dažnumas 2.7GHz ~ 3GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 32V 100mA 2.7GHz ~ 3GHz 12dB 200W SOT539B
Dabartinis įvertinimas - Dabartinis testas 100mA