BLF2425M7LS250P,11
AmpleonAmpleon
Ampleon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLF2425M7LS250P,11
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF FET LDMOS 65V 15DB SOT539B
Duomenų lapai: BLF2425M7LS250P,11.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BLF2425M7LS250P,11 specifikacijos
Dalies numeris BLF2425M7LS250P,11 Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF FET LDMOS 65V 15DB SOT539B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1008 pcs Duomenų lapas BLF2425M7LS250P,11.pdf
Įtampa - bandymas 28V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS (Dual), Common Source Tiekėjo prietaisų paketas SOT539B
Serija - Maitinimas - išvestis 250W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė SOT539B
Kiti vardai 568-11649-5
BLF2425M7LS250P,11-ND
Triukšmo pav -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pasiekti 15dB
Dažnumas 2.45GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 20mA 2.45GHz 15dB 250W SOT539B
Dabartinis įvertinimas - Dabartinis testas 20mA