BLF2425M7LS140,112
AmpleonAmpleon
BLF2425M7LS140,112 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLF2425M7LS140,112
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT502B
Duomenų lapai: BLF2425M7LS140,112.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 718 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
BLF2425M7LS140,112 specifikacijos
Dalies numeris BLF2425M7LS140,112 Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT502B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 718 pcs Duomenų lapas BLF2425M7LS140,112.pdf
Įtampa - bandymas 28V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas SOT502B
Serija - Maitinimas - išvestis 140W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė SOT-502B
Kiti vardai 934066224112 Triukšmo pav -
Pasiekti 18.5dB Dažnumas 2.45GHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 28V 1.3A 2.45GHz 18.5dB 140W SOT502B Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis testas 1.3A Bazinės dalies numeris BLF2425