FXPT13200E
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FXPT13200E
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Pcd
Prekės aprašymas TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM
Duomenų lapai: FXPT13200E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
FXPT13200E specifikacijos
Dalies numeris FXPT13200E Gamintojas Amphenol Pcd
apibūdinimas TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16989 pcs Duomenų lapas FXPT13200E.pdf
Vielos juostos ilgis 7.87mm Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 12-26 AWG Įtampa - UL 300V
Įveskite Plug, Female Sockets Sukimo momentas - varžtas 1.13 Nm (10.0 Lb-In)
Nutraukimo stilius Screw with Captive Plate Serija FXP FlexiPlug®
Sraigtinis dydis - Pozicijos per lygį 6, 7
Kištuko vielos įvedimas 90° Pikis 0.200" (5.08mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra 105°C
Pozicijų skaičius 13 Lygių skaičius 2
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Izoliacijos aukštis 0.690" (17.53mm) Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polyphenylene Oxide (PPO) Antraštės orientacija -
funkcijos Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side) Išsamus aprašymas 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90° Free Hanging (In-Line)
Dabartinis - UL 15A Dabartinis - IEC -