FXPT12200
Amphenol PcdAmphenol Pcd
FXPT12200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FXPT12200
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Pcd
Prekės aprašymas TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM
Duomenų lapai: FXPT12200.pdf
  • Pranešimas
FXPT12200 specifikacijos
Dalies numeris FXPT12200 Gamintojas Amphenol Pcd
apibūdinimas TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16860 pcs Duomenų lapas FXPT12200.pdf
Vielos juostos ilgis 7.87mm Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 12-26 AWG Įtampa - UL 300V
Įveskite Plug, Female Sockets Sukimo momentas - varžtas 1.13 Nm (10.0 Lb-In)
Nutraukimo stilius Screw with Captive Plate Serija FXP FlexiPlug®
Sraigtinis dydis - Pozicijos per lygį 6
Kištuko vielos įvedimas 90° Pikis 0.200" (5.08mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai APC1144
Darbinė temperatūra 105°C Pozicijų skaičius 12
Lygių skaičius 2 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos aukštis 0.690" (17.53mm)
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polyphenylene Oxide (PPO)
Antraštės orientacija - funkcijos Retention Latches (Non-Wire Side)
Išsamus aprašymas 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90° Free Hanging (In-Line) Dabartinis - UL 15A