MS3475W22-55SWLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3475W22-55SWLC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Duomenų lapai: MS3475W22-55SWLC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
MS3475W22-55SWLC specifikacijos
Dalies numeris MS3475W22-55SWLC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1618 pcs Duomenų lapas MS3475W22-55SWLC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-55
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3475W22-55SWLC Orientacija W
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos Coupling Nut, Ground
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium Sujungimo veržlės skersmuo 1.656" (42.06mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3475W22-55SY-LC
MS3475W22-55SY-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Sandelyje: 2275 pcs
parsisiųsti: MS3475W22-55SY-LC.pdf
RFQ
MS3475W22-55SW
MS3475W22-55SW
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG 55POS INLINE SCKT
Sandelyje: 1022 pcs
parsisiųsti: MS3475W22-55SW.pdf
RFQ
MS3475W22-55SLC
MS3475W22-55SLC
parsisiųsti: MS3475W22-55SLC.pdf
MS3475W22-55SX-LC
MS3475W22-55SX-LC
parsisiųsti: MS3475W22-55SX-LC.pdf
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
MS3475W22-55SW-LC
MS3475W22-55SW-LC
parsisiųsti: MS3475W22-55SW-LC.pdf
MS3475W22-55S
MS3475W22-55S