MS3475W22-55SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3475W22-55SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG 55POS INLINE SCKT
Duomenų lapai: MS3475W22-55SW.pdf
  • Pranešimas
MS3475W22-55SW specifikacijos
Dalies numeris MS3475W22-55SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG 55POS INLINE SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1022 pcs Duomenų lapas MS3475W22-55SW.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS statusas Bulk Kiti vardai AMS3475W22-55SW
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas MS3475W22-55SW
Didelis skersmuo tiekiamas 22-55 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 55POS INLINE SCKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga W Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Kabelio skersmuo -
Susiję produktai
MS3475W22-55SLC
MS3475W22-55SLC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Sandelyje: 1445 pcs
parsisiųsti: MS3475W22-55SLC.pdf
RFQ
MS3475W22-55S
MS3475W22-55S
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP