MS3456LS36-52S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3456LS36-52S
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 52POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS3456LS36-52S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 312 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 312 pcs
  • Pranešimas
MS3456LS36-52S specifikacijos
Dalies numeris MS3456LS36-52S Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 52POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 312 pcs Duomenų lapas MS3456LS36-52S.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 36-52 "Shell" medžiaga Stainless Steel
"Shell Finish" Passivated Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS3456LS36-52S
MS3456LS36-52S-ND
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 52 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Apsauga nuo įsilaužimo Fluid Resistant funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Automotive, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3456LS36-7P
MS3456LS36-7P
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 47POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 401 pcs
parsisiųsti: MS3456LS36-7P.pdf
RFQ
MS3456LS36-52SX
MS3456LS36-52SX
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 52POS GOLD CRIMP