MS3456LS36-52P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3456LS36-52P
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 52POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS3456LS36-52P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 304 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 304 pcs
  • Pranešimas
MS3456LS36-52P specifikacijos
Dalies numeris MS3456LS36-52P Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG MALE 52POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 304 pcs Duomenų lapas MS3456LS36-52P.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 36-52 "Shell" medžiaga Stainless Steel
"Shell Finish" Passivated Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS3456LS36-52P
MS3456LS36-52P-ND
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 52 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Apsauga nuo įsilaužimo Fluid Resistant funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy