MS27508E22F55PB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27508E22F55PB
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27508E22F55PB.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS27508E22F55PB specifikacijos
Dalies numeris MS27508E22F55PB Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1318 pcs Duomenų lapas MS27508E22F55PB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS27508E22F55PB
MS27508E22F55PB-ND
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold