MS27508E22F55PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27508E22F55PA
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT 55POS BOX MNT W/PINS
Duomenų lapai: MS27508E22F55PA.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS27508E22F55PA specifikacijos
Dalies numeris MS27508E22F55PA Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT 55POS BOX MNT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1410 pcs Duomenų lapas MS27508E22F55PA.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS statusas Bulk Kiti vardai AMS27508E22F55PA
MS27508E22F55PA-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas MS27508E22F55PA
Didelis skersmuo tiekiamas 22-55 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 55POS BOX MNT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock