BACC63DB17-26PAH
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63DB17-26PAH
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Duomenų lapai: BACC63DB17-26PAH.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 967 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 967 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
BACC63DB17-26PAH specifikacijos
Dalies numeris BACC63DB17-26PAH Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 967 pcs Duomenų lapas BACC63DB17-26PAH.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas -
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 17-26
"Shell" medžiaga Stainless Steel "Shell Finish" -
Serija BACC63 Pakuotė Bulk
Kiti vardai BACC63DB1726PAH Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo - Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut