BACC63DB17-26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63DB17-26PA
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas BACC 26C 26#20 PIN PLUG SS
Duomenų lapai: BACC63DB17-26PA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 879 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 879 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
BACC63DB17-26PA specifikacijos
Dalies numeris BACC63DB17-26PA Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
Galimas kiekis 879 pcs Duomenų lapas BACC63DB17-26PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 17-26 "Shell" medžiaga Stainless Steel
"Shell Finish" - Serija BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai BACC63DB1726PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC63DB17-26PAH
BACC63DB17-26PAH
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE