ACS756SCB-100B-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS756SCB-100B-PFF-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL
Duomenų lapai: ACS756SCB-100B-PFF-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
34 pcs
68 pcs
102 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
ACS756SCB-100B-PFF-T specifikacijos
Dalies numeris ACS756SCB-100B-PFF-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25635 pcs Duomenų lapas ACS756SCB-100B-PFF-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 5.5 V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 20mV/A
Atsakymo laikas 3µs Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 5-CB Formed Leads, PFF
Išvestis Ratiometric, Voltage Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Tiesiškumas ±1.75%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas DC ~ 120kHz
Matavimui AC/DC Išsamus aprašymas Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF
Dabartinis - tiekimas (maks.) 14mA Dabartinis - jausmas 100A
Tikslumas ±7%