ACS756SCA-050B-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS756SCA-050B-PFF-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS756SCA-050B-PFF-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Duomenų lapai: ACS756SCA-050B-PFF-T.pdf
  • Pranešimas
ACS756SCA-050B-PFF-T specifikacijos
Dalies numeris ACS756SCA-050B-PFF-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4419 pcs Duomenų lapas ACS756SCA-050B-PFF-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 5.5 V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 40mV/A
Atsakymo laikas 3µs Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 5-CA Formed Leads
Išvestis Ratiometric, Voltage Kiti vardai 620-1237
ACS756SCA-050B-T
ACS756SCA050BPFFT
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Tiesiškumas ±1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnumas DC ~ 120kHz Matavimui AC/DC
Išsamus aprašymas Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CA Formed Leads Dabartinis - tiekimas (maks.) 14mA
Dabartinis - jausmas 50A Tikslumas ±5%