ACS755LCB-130-PFF
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS755LCB-130-PFF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS755LCB-130-PFF
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 130A DC
Duomenų lapai: ACS755LCB-130-PFF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACS755LCB-130-PFF specifikacijos
Dalies numeris ACS755LCB-130-PFF Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 130A DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5481 pcs Duomenų lapas ACS755LCB-130-PFF.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 30mV/A
Atsakymo laikas 10µs Polarizacija Unidirectional
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 5-CB Formed Leads, PFF
Išvestis Ratiometric, Voltage Kiti vardai 620-1271
ACS755LCB-130-PFF-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Tiesiškumas ±0.85% "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Dažnumas DC ~ 35kHz Matavimui DC
Išsamus aprašymas Current Sensor 130A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 5-CB Formed Leads, PFF Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA
Dabartinis - jausmas 130A Tikslumas ±1%