ACS755KCB-150-PSF
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS755KCB-150-PSF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS755KCB-150-PSF
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas SENSOR CURRENT HALL 150A DC
Duomenų lapai: ACS755KCB-150-PSF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACS755KCB-150-PSF specifikacijos
Dalies numeris ACS755KCB-150-PSF Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas SENSOR CURRENT HALL 150A DC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5005 pcs Duomenų lapas ACS755KCB-150-PSF.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Serija -
Jutiklio tipas Hall Effect, Open Loop Jautrumas 26mV/A
Atsakymo laikas 10µs Polarizacija Unidirectional
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5-CB Formed Leads, PSF
Išvestis Ratiometric, Voltage Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kanalų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Tiesiškumas ±0.95%
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dažnumas DC ~ 35kHz
Matavimui DC Išsamus aprašymas Current Sensor 150A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 5-CB Formed Leads, PSF
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - jausmas 150A
Tikslumas ±1%