SWT-0.16-178
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
AlfaMag Electronics (AMGIS)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWT-0.16-178
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 178UH 160MA 2.8 OHM TH
Duomenų lapai: SWT-0.16-178.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SWT-0.16-178 specifikacijos
Dalies numeris SWT-0.16-178 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 178UH 160MA 2.8 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21817 pcs Duomenų lapas SWT-0.16-178.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SW
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai SWT0.16178
TE2078
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 178µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 178µH Unshielded Toroidal Inductor 160mA 2.8 Ohm Radial
DC rezistorius (DCR) 2.8 Ohm Dabartinis įvertinimas 160mA