SWT-0.45-26
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
AlfaMag Electronics (AMGIS)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWT-0.45-26
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 26UH 450MA 620 MOHM TH
Duomenų lapai: SWT-0.45-26.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SWT-0.45-26 specifikacijos
Dalies numeris SWT-0.45-26 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 26UH 450MA 620 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21187 pcs Duomenų lapas SWT-0.45-26.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai SWT0.4526
TE2083
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 26µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 26µH Unshielded Toroidal Inductor 450mA 620 mOhm Radial
DC rezistorius (DCR) 620 mOhm Dabartinis įvertinimas 450mA