SWF-1.4-220
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWF-1.4-220 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWF-1.4-220
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH
Duomenų lapai: SWF-1.4-220.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SWF-1.4-220 specifikacijos
Dalies numeris SWF-1.4-220 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26816 pcs Duomenų lapas SWF-1.4-220.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.669" W (17.50mm x 17.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SW
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai SWF1.4220
TE2009
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 220µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Toroidal Inductor 1.4A 380 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 380 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.4A