SWF-0.90-330
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWF-0.90-330 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWF-0.90-330
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 900MA 740 MOHM
Duomenų lapai: SWF-0.90-330.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SWF-0.90-330 specifikacijos
Dalies numeris SWF-0.90-330 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 330UH 900MA 740 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24835 pcs Duomenų lapas SWF-0.90-330.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.669" W (17.50mm x 17.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SW
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai SWF0.90330
TE2015
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Toroidal Inductor 900mA 740 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 740 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 900mA