SSL037SC2DC012N
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL037SC2DC012N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN RCPT 37POS 30AWG 12IN
Duomenų lapai: SSL037SC2DC012N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 381 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 381 pcs
  • Pranešimas
SSL037SC2DC012N specifikacijos
Dalies numeris SSL037SC2DC012N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN RCPT 37POS 30AWG 12IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 381 pcs Duomenų lapas SSL037SC2DC012N.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 1-1589457-8
1-1589457-8-ND
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 37
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Ilgis 1.00' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 37 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)