SSL037PC2DC012N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL037PC2DC012N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG 37POS 30AWG 12IN
Duomenų lapai: SSL037PC2DC012N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 435 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 435 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
SSL037PC2DC012N specifikacijos
Dalies numeris SSL037PC2DC012N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG 37POS 30AWG 12IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 435 pcs Duomenų lapas SSL037PC2DC012N.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 3-1589455-8
3-1589455-8-ND
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 37
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Ilgis 1.00' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 37 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)