RT33LA12
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RT33LA12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT33LA12
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Duomenų lapai: RT33LA12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
RT33LA12 specifikacijos
Dalies numeris RT33LA12 Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27509 pcs Duomenų lapas RT33LA12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 400VAC - Max
Serija RT1, Inrush, SCHRACK Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 2-1393240-7
PB1793
RT33LA12-ND
Darbinė temperatūra -10°C ~ 85°C
Dirbti laiką 10ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 16A Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Latching, Single Coil Varžtų atsparumas 360 Ohms
Ritės galia 400 mW Ritinio srovė 33.3mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RT33L012
RT33L012
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Sandelyje: 32195 pcs
parsisiųsti: RT33L012.pdf
RFQ
RT34063AGS
RT34063AGS
Gamintojai: Richtek
apibūdinimas: IC REG BCK BST INV ADJ 1.5A 8SOP
Sandelyje: 5608 pcs
parsisiųsti: RT34063AGS.pdf
RFQ
RT38 GRN 10ML
RT38 GRN 10ML
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: SCOTCH-WELD HIGH STRENGTH RETAIN
parsisiųsti:
RT33K024
RT33K024
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
parsisiųsti: RT33K024.pdf
RT33L024
RT33L024