RT33L024
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RT33L024 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT33L024
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Duomenų lapai: RT33L024.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RT33L024 specifikacijos
Dalies numeris RT33L024 Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27172 pcs Duomenų lapas RT33L024.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 16.8 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.4 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 400VAC - Max
Serija RT1, Inrush, SCHRACK Atsisveikinimo laikas 6ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 3-1393240-5
PB1997
RT33L024-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 9ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 16A Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 24VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 1.44 kOhms
Ritės galia 400 mW Ritinio srovė 16.7mA