ACT96WH55BA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96WH55BA
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Duomenų lapai: ACT96WH55BA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96WH55BA specifikacijos
Dalies numeris ACT96WH55BA Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5375 pcs Duomenų lapas ACT96WH55BA.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL H "Shell Size" - Įterpti 23-55
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT96WH55BA Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 55
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Composite, Olive Drab Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.770" (44.96mm) Susisiekimo tipas Crimp