ACT96WH55AB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96WH55AB
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Duomenų lapai: ACT96WH55AB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96WH55AB specifikacijos
Dalies numeris ACT96WH55AB Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4597 pcs Duomenų lapas ACT96WH55AB.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL H "Shell Size" - Įterpti 23-55
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT96WH55AB Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 55
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Composite, Olive Drab Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.770" (44.96mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACT96WH55AB-3025
ACT96WH55AB-3025
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE