ACT96WF32AC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96WF32AC
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Duomenų lapai: ACT96WF32AC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96WF32AC specifikacijos
Dalies numeris ACT96WF32AC Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5736 pcs Duomenų lapas ACT96WF32AC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL F "Shell Size" - Įterpti 19-32
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT96WF32AC Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 32
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Composite, Olive Drab Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.520" (38.61mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACT96WF32BA
ACT96WF32BA
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Sandelyje: 5392 pcs
parsisiųsti: ACT96WF32BA.pdf
RFQ
ACT96WF32AC-3025
ACT96WF32AC-3025
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE