ACT96WF32AB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACT96WF32AB
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Duomenų lapai: ACT96WF32AB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ACT96WF32AB specifikacijos
Dalies numeris ACT96WF32AB Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4215 pcs Duomenų lapas ACT96WF32AB.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL F "Shell Size" - Įterpti 19-32
"Shell" medžiaga Composite "Shell Finish" Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakuotė Bulk
Kiti vardai DACT96WF32AB Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 32
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Coupling Nut, Self Locking Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Composite, Olive Drab Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.520" (38.61mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACT96WF32AC-3025
ACT96WF32AC-3025
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Sandelyje: 4290 pcs
parsisiųsti: ACT96WF32AC-3025.pdf
RFQ
ACT96WF11SE-6149
ACT96WF11SE-6149
apibūdinimas: ACT96WF11SE-6149
Sandelyje: 2509 pcs
parsisiųsti: ACT96WF11SE-6149.pdf
RFQ
ACT96WF32AB-3025
ACT96WF32AB-3025