SC30F232W
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC30F232W
Gamintojas / Gamintojas: Advanced Sensors / Amphenol
Prekės aprašymas THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Duomenų lapai: SC30F232W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SC30F232W specifikacijos
Dalies numeris SC30F232W Gamintojas Advanced Sensors / Amphenol
Galimas kiekis 24049 pcs Duomenų lapas SC30F232W.pdf
Serija SC Atsparumas Oma @ 25 ° C 2.252k
Atsparumo tolerancija ±0.2°C Maitinimas - maks 30mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Bead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Ilgis - laidų viela 1.50" (38.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas NTC Thermistor 2.252k Bead B25 / 85 3969K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B vertės tolerancija -
Susiję produktai
SC30F103VN
SC30F103VN
Gamintojai: Advanced Sensors / Amphenol
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Sandelyje: 22454 pcs
parsisiųsti: SC30F103VN.pdf
RFQ
SC30F232V
SC30F232V
apibūdinimas: THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Sandelyje: 28704 pcs
parsisiųsti: SC30F232V.pdf
RFQ
SC30F502V
SC30F502V
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
parsisiųsti: SC30F502V.pdf
SC30G104W
SC30G104W
apibūdinimas: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
parsisiųsti: SC30G104W.pdf
SC30F103V
SC30F103V
parsisiųsti: SC30F103V.pdf
SC30F103AN
SC30F103AN
parsisiųsti: SC30F103AN.pdf
SC30F302V
SC30F302V
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
parsisiųsti: SC30F302V.pdf
SC30G104V
SC30G104V
parsisiųsti: SC30G104V.pdf
SC30F103WN
SC30F103WN
parsisiųsti: SC30F103WN.pdf
SC30F502W
SC30F502W
parsisiųsti: SC30F502W.pdf
SC30F103W
SC30F103W
parsisiųsti: SC30F103W.pdf
SC30F302W
SC30F302W
parsisiųsti: SC30F302W.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus