SC30F232V
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SC30F232V
Gamintojas / Gamintojas: Advanced Sensors / Amphenol
Prekės aprašymas THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Duomenų lapai: SC30F232V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SC30F232V specifikacijos
Dalies numeris SC30F232V Gamintojas Advanced Sensors / Amphenol
Galimas kiekis 28704 pcs Duomenų lapas SC30F232V.pdf
Serija SC Atsparumas Oma @ 25 ° C 2.252k
Atsparumo tolerancija ±0.1°C Maitinimas - maks 30mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Bead
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Ilgis - laidų viela 1.50" (38.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas NTC Thermistor 2.252k Bead B25 / 85 3969K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B vertės tolerancija -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SC30G104V
SC30G104V
Gamintojai: Advanced Sensors / Amphenol
apibūdinimas: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
Sandelyje: 21298 pcs
parsisiųsti: SC30G104V.pdf
RFQ
SC30F302W
SC30F302W
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Sandelyje: 22551 pcs
parsisiųsti: SC30F302W.pdf
RFQ
SC30F103V
SC30F103V
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
parsisiųsti: SC30F103V.pdf
SC30F502W
SC30F502W
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
parsisiųsti: SC30F502W.pdf
SC30F302V
SC30F302V
parsisiųsti: SC30F302V.pdf
SC30F103A
SC30F103A
parsisiųsti: SC30F103A.pdf
SC30F103WN
SC30F103WN
parsisiųsti: SC30F103WN.pdf
SC30F103W
SC30F103W
parsisiųsti: SC30F103W.pdf
SC30F103AN
SC30F103AN
parsisiųsti: SC30F103AN.pdf
SC30F232W
SC30F232W
apibūdinimas: THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
parsisiųsti: SC30F232W.pdf
SC30F502V
SC30F502V
parsisiųsti: SC30F502V.pdf
SC30F103VN
SC30F103VN
parsisiųsti: SC30F103VN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus