AISC-0805-R047G-T
Abracon LLCAbracon LLC
AISC-0805-R047G-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AISC-0805-R047G-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 47NH 500MA 310 MOHM
Duomenų lapai: 1.AISC-0805-R047G-T.pdf2.AISC-0805-R047G-T.pdf
  • Pranešimas
AISC-0805-R047G-T specifikacijos
Dalies numeris AISC-0805-R047G-T Gamintojas Abracon LLC
apibūdinimas FIXED IND 47NH 500MA 310 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 743470 pcs Duomenų lapas 1.AISC-0805-R047G-T.pdf2.AISC-0805-R047G-T.pdf
Įtampa - suskirstymas 0907 (2317 Metric) Naudojimas Unshielded
Įveskite Wirewound Dydis / Matmenys 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Serija AISC-0805 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 535-13022-2
AISC-0805-R047G-TTR
AISC-0805-R047G-TTR-ND
AISC0805R047GT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Gamintojo kodas AISC-0805-R047G-T
Aukštis - sėdi (maks.) 0.061" (1.55mm) Aparatinės įrangos tipas 47nH
Dažnumas - testas 1.6GHz Dažnis - savarankiškas rezonansas 310 mOhm Max
Išplėstas aprašymas 47nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 310 mOhm Max 0805 (2012 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2%
Skersmuo - pečių 50 @ 500MHz apibūdinimas FIXED IND 47NH 500MA 310 MOHM
Delsimo laikas 200MHz DC rezistorius (DCR) -
Dabartinis įvertinimas 500mA Dabartinis - sodrumas Ceramic