AISC-0805-R039G-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0805-R039G-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AISC-0805-R039G-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 39NH 500MA 290 MOHM
Duomenų lapai: 1.AISC-0805-R039G-T.pdf2.AISC-0805-R039G-T.pdf
  • Pranešimas
AISC-0805-R039G-T specifikacijos
Dalies numeris AISC-0805-R039G-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 39NH 500MA 290 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 435721 pcs Duomenų lapas 1.AISC-0805-R039G-T.pdf2.AISC-0805-R039G-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±2%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AISC-0805
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 500MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai AISC-0805-R039G-TTR
AISC0805R039GT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ceramic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 250MHz
Induktyvumas 39nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.061" (1.55mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 2GHz Išsamus aprašymas 39nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 290 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 290 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 500mA