AISC-0805-R012J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0805-R012J-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AISC-0805-R012J-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 12NH 600MA 150 MOHM
Duomenų lapai: 1.AISC-0805-R012J-T.pdf2.AISC-0805-R012J-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AISC-0805-R012J-T specifikacijos
Dalies numeris AISC-0805-R012J-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 12NH 600MA 150 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 462386 pcs Duomenų lapas 1.AISC-0805-R012J-T.pdf2.AISC-0805-R012J-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AISC-0805
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 500MHz
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 535-10490-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ceramic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 250MHz
Induktyvumas 12nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.061" (1.55mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 4GHz Išsamus aprašymas 12nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 150 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 150 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 600mA