AISC-0805-R0022J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0805-R0022J-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AISC-0805-R0022J-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2NH 600MA 100 MOHM
Duomenų lapai: 1.AISC-0805-R0022J-T.pdf2.AISC-0805-R0022J-T.pdf
  • Pranešimas
AISC-0805-R0022J-T specifikacijos
Dalies numeris AISC-0805-R0022J-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 2.2NH 600MA 100 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 736232 pcs Duomenų lapas 1.AISC-0805-R0022J-T.pdf2.AISC-0805-R0022J-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AISC-0805
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 1.5GHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 535-10486-2
AISC0805R0022JT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ceramic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 250MHz
Induktyvumas 2.2nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.061" (1.55mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 6GHz Išsamus aprašymas 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 100 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 100 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 600mA