VCUG080100L1DP
AVX CorporationAVX Corporation
VCUG080100L1DP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VCUG080100L1DP
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas VARISTOR 30A 0805
Duomenų lapai: VCUG080100L1DP.pdf
  • Pranešimas
VCUG080100L1DP specifikacijos
Dalies numeris VCUG080100L1DP Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas VARISTOR 30A 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 343517 pcs Duomenų lapas VCUG080100L1DP.pdf
Varistorio įtampa (min) 23V Serija UltraGuard
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 10V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 7.1V
Energija 0.10J Išsamus aprašymas 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Dabartinis - "Surge" 30A Talpa @ dažnumas 225pF @ 1MHz