VCUG060100L1DP
AVX CorporationAVX Corporation
VCUG060100L1DP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VCUG060100L1DP
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas VARISTOR 23V 30A 0603
Duomenų lapai: VCUG060100L1DP.pdf
  • Pranešimas
VCUG060100L1DP specifikacijos
Dalies numeris VCUG060100L1DP Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas VARISTOR 23V 30A 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 465986 pcs Duomenų lapas VCUG060100L1DP.pdf
Varistorio įtampa (min) 23V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 478-5583-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 10V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 7.1V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.10J
Išsamus aprašymas 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Dabartinis - "Surge" 30A
Talpa @ dažnumas 150pF @ 1kHz