VCAS04AP301R5DATWA
AVX CorporationAVX Corporation
VCAS04AP301R5DATWA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VCAS04AP301R5DATWA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas VARISTOR 180V 1A 0402
Duomenų lapai: 1.VCAS04AP301R5DATWA.pdf2.VCAS04AP301R5DATWA.pdf3.VCAS04AP301R5DATWA.pdf
  • Pranešimas
VCAS04AP301R5DATWA specifikacijos
Dalies numeris VCAS04AP301R5DATWA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas VARISTOR 180V 1A 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Varistorio įtampa (tipas) 180V Varistorio įtampa (min) 150V
Varistorio įtampa (maks.) 210V Serija Automotive, AEC-Q200, PowerGuard
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 478-10587-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 30V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 21V
Energija 0.02J Išsamus aprašymas 180V 1A Varistor Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
Dabartinis - "Surge" 1A Talpa @ dažnumas 1.5pF @ 1MHz