VCAS04AP182R0LATWA
AVX CorporationAVX Corporation
VCAS04AP182R0LATWA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VCAS04AP182R0LATWA
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas VARISTOR 110V 1A 0402
Duomenų lapai: 1.VCAS04AP182R0LATWA.pdf2.VCAS04AP182R0LATWA.pdf3.VCAS04AP182R0LATWA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VCAS04AP182R0LATWA specifikacijos
Dalies numeris VCAS04AP182R0LATWA Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas VARISTOR 110V 1A 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Varistorio įtampa (tipas) 110V Varistorio įtampa (min) 80V
Varistorio įtampa (maks.) 140V Serija Automotive, AEC-Q200, PowerGuard
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 478-10584-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 18V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 13V
Energija 0.02J Išsamus aprašymas 110V 1A Varistor Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
Dabartinis - "Surge" 1A Talpa @ dažnumas 2pF @ 1MHz