TPST225M016R2000
AVX CorporationAVX Corporation
TPST225M016R2000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPST225M016R2000
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: TPST225M016R2000.pdf
  • Pranešimas
TPST225M016R2000 specifikacijos
Dalies numeris TPST225M016R2000 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 257843 pcs Duomenų lapas TPST225M016R2000.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TPS Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric), 1210 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo dydžio kodas T
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 Ohm Išsamus aprašymas 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric), 1210 2 Ohm
Talpa 2.2µF