TPST106M010R2000
AVX CorporationAVX Corporation
TPST106M010R2000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPST106M010R2000
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: TPST106M010R2000.pdf
  • Pranešimas
TPST106M010R2000 specifikacijos
Dalies numeris TPST106M010R2000 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 10UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 333343 pcs Duomenų lapas TPST106M010R2000.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TPS Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric), 1210 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 Ohm Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric), 1210 2 Ohm
Talpa 10µF