TPCL225M006R5000
AVX CorporationAVX Corporation
TPCL225M006R5000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPCL225M006R5000
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 6.3V 20% 0603
Duomenų lapai: TPCL225M006R5000.pdf
  • Pranešimas
TPCL225M006R5000 specifikacijos
Dalies numeris TPCL225M006R5000 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 6.3V 20% 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76751 pcs Duomenų lapas TPCL225M006R5000.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TACmicrochip®, TPC Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo dydžio kodas L
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5 Ohm @ 100kHz Išsamus aprašymas 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0603 (1608 Metric) 5 Ohm @ 100kHz
Talpa 2.2µF