TPCL106M010XTX
AVX CorporationAVX Corporation
TPCL106M010XTX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPCL106M010XTX
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 10V 20% 0603
Duomenų lapai: TPCL106M010XTX.pdf
  • Pranešimas
TPCL106M010XTX specifikacijos
Dalies numeris TPCL106M010XTX Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 10UF 10V 20% 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4550 pcs Duomenų lapas TPCL106M010XTX.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TACmicrochip®, TPC Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo dydžio kodas L Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0603 (1608 Metric) Talpa 10µF