TAP686K010CAC
AVX CorporationAVX Corporation
TAP686K010CAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP686K010CAC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 10V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP686K010CAC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
TAP686K010CAC specifikacijos
Dalies numeris TAP686K010CAC Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 68UF 10V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90228 pcs Duomenų lapas TAP686K010CAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm)
Serija TAP Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas H
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.3 Ohm Išsamus aprašymas 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 1.3 Ohm
Talpa 68µF