TAP686K006GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP686K006GSB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP686K006GSB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 6.3V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP686K006GSB.pdf
  • Pranešimas
TAP686K006GSB specifikacijos
Dalies numeris TAP686K006GSB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 68UF 6.3V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 114692 pcs Duomenų lapas TAP686K006GSB.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.256" Dia (6.50mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas G
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.125" (3.18mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.8 Ohm Išsamus aprašymas 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial 1.8 Ohm
Talpa 68µF