TAP476M035F
AVX CorporationAVX Corporation
TAP476M035F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP476M035F
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 35V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP476M035F.pdf
  • Pranešimas
TAP476M035F specifikacijos
Dalies numeris TAP476M035F Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 47UF 35V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4288 pcs Duomenų lapas TAP476M035F.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo dydžio kodas N Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm
Išsamus aprašymas 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 800 mOhm Talpa 47µF