TAP476M025SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP476M025SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP476M025SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 25V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP476M025SCS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TAP476M025SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP476M025SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 47UF 25V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34686 pcs Duomenų lapas TAP476M025SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas M
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm Išsamus aprašymas 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 1 Ohm
Talpa 47µF