TAP154K035SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP154K035SCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP154K035SCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 0.15UF 35V 10% RADIAL
Duomenų lapai: TAP154K035SCS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TAP154K035SCS specifikacijos
Dalies numeris TAP154K035SCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 0.15UF 35V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 288991 pcs Duomenų lapas TAP154K035SCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 478-1848
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo dydžio kodas A Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 21 Ohm
Išsamus aprašymas 0.15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 21 Ohm Talpa 0.15µF