TAP124M035CCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP124M035CCS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP124M035CCS
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 0.12UF 35V 20% RADIAL
Duomenų lapai: TAP124M035CCS.pdf
  • Pranešimas
TAP124M035CCS specifikacijos
Dalies numeris TAP124M035CCS Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 0.12UF 35V 20% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 247310 pcs Duomenų lapas TAP124M035CCS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys -
Serija TAP Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo dydžio kodas -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 0.12µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial
Talpa 0.12µF